• DOLAR
  • EURO
  • GRAM
  • ÇEYREK
  • YARIM
  • CUMHURİYET
  • PETROL

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi öğretim üyesi alacak

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi öğretim üyesi olarak 1 akademik personel alacak. Son başvuru tarihi 28 Mayıs 2022 olarak açıklandı.

Haber Giriş: 14 Mayıs 2022 Cumartesi - 06:53
Takip Et
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi öğretim üyesi alacak
+
Aa
-

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanununun 23. maddesi, 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanmış olan "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin Doktor Öğretim Üyesi Kadrolarına Atanma koşullarını düzenleyen 4-7. maddeleri hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile İ.D. Bilkent Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü'ne tam gün statüde çalışacak öğretim üyesi alınacaktır.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, ilgili kadroya başvuru dilekçeleri ile birlikte:

Noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora belgeleri, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi,

2. Nüfus cüzdanı, askerlik belgesi, iki adet fotoğraf,

3. Özgeçmiş, ulusal ve uluslararası akademik dergi ve/veya kitaplarda yayımlanmış bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan 4 takım dosyayı,

bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Bilkent Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanlığına şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yoluyla teslim etmeleri gereklidir. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanlığından öğrenilebilir.

FAKÜLTE: Uygulamalı Bilimler Fakültesi

BÖLÜM: Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü

AKADEMİK ÜNVANI: Doktor Öğretim Üyesi

ALINACAK AKADEMİSYEN SAYISI: 1

ÖZEL KOŞULLAR: Turizm ve/veya Otel İşletmeciliği alanında lisans ve turizm alanında doktora diplomasına sahip olmak, bu konularda araştırmalar yapmış olmak, turizm ve konaklama sektöründe pazarlama ve gelirler yönetimi konularında lisans düzeyinde İngilizce dilinde dersler vermiş olmak, araştırmalarını bilimsel dergilerde yayınlanmış, bu yayınlara atıflar almış ve turizm alanında uluslararası projelerde görev almış olmak.

BAŞVURU ADRESİ : İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanlığı 06800, Bilkent Ankara

5416/1-1

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.