• DOLAR
  • EURO
  • GRAM
  • ÇEYREK
  • YARIM
  • CUMHURİYET
  • PETROL

Bismil Belediyesi akaryakıt satın alacak

Bismil Belediyesi akaryakıt satın alacağını duyurdu.

Haber Giriş: 26 Mayıs 2022 Perşembe - 14:07
Takip Et
Bismil Belediyesi akaryakıt satın alacak
+
Aa
-

Basın İlan’da Akaryakıt Mal Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.” Denildi.

 Niteliği, türü ve miktarı : MOTORİN 350.000 LİTRE

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. Sözleşme imzalandıktan sonra yükleniciden idarenin talebi doğrultusunda 12 ay boyunca peyderpey alım yapılacaktır. Sözleşme İmzalanmasına Müteakip işe başlanacaktır.

İhale (son teklif verme) tarih ve saati: 20.06.2022 - 10:30

İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

1-) İstekli bir Akaryakıt ve dağıtım pazarlama kuruluşu ise enerji piyasası düzenleme kurumu tarafından verilmiş teklif sahibinin Akaryakıt ve dağıtım pazarlama kuruluşu olduğunu gösteren belgeyi;

2-) İstekli bir akaryakıt ve dağıtım pazarlama kuruluşunun bayisi ise teklif sahibinin bayisi olduğu kuruluştan verilmiş akaryakıt ve dağıtım pazarlama kuruluşunun bayisi olduğuna dair bayilik yazısı ve bayilik sözleşmesini,

3-) İstekli enerji piyasası düzenleme kurumundan bayilik yapmak üzere verilmiş olan istasyonlu bayilik belgesi;

4-) İstekli bağlı olduğu ilgili belediye başkanlığından almış olan işyeri açma ve izin belgesini teklif ile birlikte verecektir.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.